Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Focal Sopra N°3

Audiofriend.cz - Focal Sopra N°3
Audiofriend.cz - Focal Sopra N°3
Audiofriend.cz - Focal Sopra N°3
Audiofriend.cz - Focal Sopra N°3
Audiofriend.cz - Focal Sopra N°3
Dostupnost: 5 - 20 dnů / dle provedení

Nabízené varianty výrobku

Cena:
479.990 Kč / pár
Zvolte variantu:

Focal Sopra N°3 - high-endové třípásmové sloupové reprosoustavy s bassreflexem řady Sopra která konstrukčně vychází a využívá technologická řešení z referenční řady Utopia, kompaktní hi-tech konstrukce skříně s charakteristickým jedinečným designem, ,,IHL,, beryliové výškové měniče, TMD,, ,,NIC,, středové a ,,NIC,, basové měniče s kompozitními "W" sendvičovými membránami a neodymovými magnety - NIC (Netral Inductance Circuit) - stabilizace magnetického pole - technologie NIC spočívá ve Faradayově prstenci, jehož rozměry, materiál a polohování optimalizují magnetické pole tak aby nebylo ovlivněno polohou kmitací cívky, velikostí procházejícího proudu nebo frekvenci proudu. Toto řešení umožňuje ovládat magnetické pole a snížit účinky zkreslení. Výsledkem je zvuk s velmi vysokým rozlišením a bezprecedentní dynamikou. TMD (Tuned Mass Damper) - dokonalé středy - pásmo středních kmitočtů je bezpochyby nejsložitější ke kontrole ve zvukovém systému. Tým Focal vyvinul nové uložení závěsu membrány ke koši - doplňková tlumící hmota oscilující proti parazitním rezonancím snižuje deformace kužele membrány a zvyšuje definici a přesnost zvuku na středních kmitočtech. IHL (Infinite Horn Loading) - maximum z beryliového výškového reproduktoru - berylliové tweetery mají velmi lehkou a extrémně tuhou kupoli s charakteristickým velmi transparentním a dynamickým zvukem. U reprosoustav řady Sopra řady je zadní část výškového měniče uložena přes malé dutiny, zvukové vlny ze zadní části výškového reproduktoru jsou jemně a postupně vstřebávány. Akustická impedance se blíží k nule - žádný odpor nemění pohyb kupole, tato technologie výrazně snižuje zkreslení, umožňuje maximálně čistý projev a vynikající definici zvuku.

Pět variant provedení - černý lak ,,Black Lacquer,, / bílý lak ,,Carrara White,, / červený lak ,,Imperial Red,, / oranžový lak ,,Electric Orange,, / grafitově černé čelo s dýhovanými bočnicemi ,,Walnut Veineer,, Na zakázku lze objednávat i jiné varianty laku a provedení bočnic. Reprosoustavy Focal Sopra dodáváme pečlivě až do domu na závaznou objednávku v rozpětí 5 - 20 dnů dle varianty provedení.

frekvenční rozsah (+/- 3 dB) 33 Hz - 40 kHz
citlivost (2.83V/1m) 91,5 dB
nominální impedance 8 Ω
dělící kmitočet 250Hz / 2200 Hz
doporučený výkon zesilovače 40 - 400 W
výškové měniče 27mm "IHL" Beryllium inverted dome tweeter
středové měniče 165 mm "W" sandwich Cone, "TMD" Suspension, "NIC" Magnetic circuit
basové měniče 210 mm "W" sandwich Cone, "NIC" Magnetic circuit
rozměry (v x š x h) 1264 x 402 x 595 mm
hmotnost 70 kg / kus
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting