Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Supra Ply/S 2 x 3.4 Combicon Single-wire

Audiofriend.cz - Supra Ply/S 3.4 Combicon Set Loudspeaker Cable
Audiofriend.cz - Supra Ply/S 3.4 Combicon Set Loudspeaker Cable
Audiofriend.cz - Supra Ply/S 3.4 Combicon Set Loudspeaker Cable
Audiofriend.cz - Supra Ply/S 2 x 3.4 Combicon
Dostupnost: do 3 dnů

Nabízené varianty výrobku

Cena:
4.690 Kč / pár
Zvolte variantu:

Supra Ply/S 2 x 3.4 Combicon Set Loudspeaker Cable  - set reproduktorových kabelů Supra PLY/S 3.4 v provedení single-wire, ocenění "BEST BUY" britským časopisem HI-FI CHOICE, plné stínění s zemnícím vodičem omezuje vyzařování vlastního elektromagnetického pole do okolí, stíněné reproduktorové kabely minimálně ovlivňují kvalitu signálu v propojovacích kabelech a vstupních obvodech přístrojů, které se nacházejí v jejich těsné blízkosti, stínění také chrání přenášený signál před rušením z okolí, šroubovací systém konektorů Combicon umožňuje výměnu zakončení - balení obsahuje banánky i vidličy. Tři varianty délky 2 x 2 / 3 / 4 m.

Reproduktorový kabel řady SUPRA Ply s patentovanou technologií společnosti SUPRA. Jedná se o sendvičovou konstrukci plochých vodičů uložených blízko sebe. Tím se radikálně snížila indukčnost, která má neblahý vliv na kvalitu zvuku. Přenosová charakteristika se u Supra Ply ukazuje být mnohem širší a překmity náběžných hran obdélníkového signálu viditelně menší, než u kabelů tradičních konstrukcí. Klíčová je tedy konstrukce kabelu a díky ní se Ply stal velmi vyhledávaným mezi mnoha audiofily.

Stínění u kabelů Supra podstatně omezuje vyzařování vlastního elektromagnetického pole do okolí. Proto také stíněné reproduktorové kabely minimálně ovlivňují kvalitu signálu v propojovacích kabelech a vstupních obvodech přístrojů, které se nacházejí v jejich těsné blízkosti. Na druhou stranu toto stínění také chrání přenášený signál před rušením z okolí, které negativně ovlivňuje jeho kvalitu.

Všechny vodiče jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje vysokou ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče. Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací. Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

délka cena
2 m 4690 Kč
3 m 5390 Kč
4 m 6090 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 copyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting