Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

SUPRA Ply 2 x 3.4

Audiofriend.cz - SUPRA Ply 2 x 3.4
Dostupnost: do 3 dnů

Cena:
359 Kč / metr

SUPRA Ply 2 x 3.4 - vysoce flexibilní reproduktorový kabel, sendvičová konstrukce, ploché vodiče, nízká indukčnost, průměr vodiče 2 x 3,4 mm2 v metráži.

Reproduktorový kabel řady SUPRA Ply s patentovanou technologií společnosti SUPRA. Jedná se o sendvičovou konstrukci plochých vodičů uložených blízko sebe. Tím se radikálně snížila indukčnost, která má neblahý vliv na kvalitu zvuku. Přenosová charakteristika se u Supra Ply ukazuje být mnohem širší a překmity náběžných hran obdélníkového signálu viditelně menší, než u kabelů tradičních konstrukcí. Klíčová je tedy konstrukce kabelu a díky ní se Ply stal velmi vyhledávaným mezi mnoha audiofily.

Všechny vodiče jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje vysokou ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací. Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

Vhodné konektory pro připojení reproduktorových kabelů najdete v Audiofriendu zde.

 

 

 

 

 

 copyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting