Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

IsoTek EVO3 Initium Sytem Link Cable

Audiofriend.cz -  IsoTek EVO3 Initium Sytem Link Cable
Audiofriend.cz -  IsoTek EVO3 Initium Sytem Link Cable
Audiofriend.cz - System Link - příklady zapojení
Audiofriend.cz - IsoTek EVO3 Initium
Dostupnost: do 3 dnů

Cena:
2.390 Kč

IsoTek EVO3 Initium Sytem Link Cable  - propojovací napájecí kabel mezi filtry IsoTek s funkcí System Link pro rozšíření systému - zapojení více jednotek dohromady, propojení System Link s Neutrik konektory zachovává společnou polohu uzemnění a funkčnost celého systému. Provedení přístrojové koncovky koncovky IEC C13 / Neutrik powerCON; délka 0,5 m.

 IsoTek EVO3 Initium - 40 vláken tvořených z 99,9999% OFC mědi je zformovaných do tří vodičů o tloušťce 2 milimetrů čtverečních, díky čemuž nabízí zvýšenou úroveň čistoty zvuku a pokročilou vodivost. Ty jsou sestaveny do paralelní konstrukce s mírným zkroucením.Tato osvědčená technologie je vysoce efektivní v potlačování radiofrekvenčního rušení a EMI šumu - PE dialektrikum (izolace) je chemicky inertní a dialektricky konstantní i přes široký frekvenční rozsah - Bavlněná výplň poskytuje vnitřní pevnost kabelu a zároveň potlačuje šum vznikajicí při přenosu vibrací - Vnější plášť o průměru 10 mm poskytuje vysoký stupeň ohebnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.

Komponety IsoTek s konektivitou System Link, síťové ochrané filtry a lišty generace V5: IsoTek V5 Gemini, IsoTek V5 Polaris, IsoTek V5 CorvusIsoTek V5 Sirius, IsoTek V5 Elektra, IsoTek V5 Aquarius, IsoTek V5 Sigmas, IsoTek V5 Titan
„
 

 copyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting