Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Ortofon ST-7 transformer

Audiofriend.cz -  Ortofon ST-7 transformer
Audiofriend.cz -  Ortofon ST-7 transformer
Dostupnost: do 20 dnů - na zakázku

Cena:
22.475 Kč

Ortofon ST-7 transformer - step-up transformátor pro nízkovýstupové MC přenosky - zvyšuje výstupní napětí nízkovýstupových MC přenosek bez přidání nežádoucího šumu, model ST-7 je vhodný pro použití s nízkovýstupovými přenoskami MC řady Ortofon Quintet modely Mono / Red / Blue / Bronze / Black a řady Ortofon SPU Classic modely GM MkII / GM E MkII, made in Japan.

Step-up transformátor nabízí puritánské řešení předzesílení nízkovýstupových MC přenosek. Jedná se o pasivní zařízení  bez napájení ze sítě které eliminuje negativní vliv napájení na nízký výstupní signál z MC přenosky, umožňuje produkovat méně harmonického zkreslení i při vyšší frekvenci a čistý výstupní elektrický signál. Tento koncept  přináší dynamičtější zvukový výkon, širší a hlubší zvukovou scénu. Step-up transformátor se do systému řadí mezi výstup gramofonu a vstup MM RIAA korekčního předzesilovače.

 

kmitočtová odezva 15-45 kHz (+0 dB -2,5 dB)
zisk 24 dB (1 kHz)
doporučená impedance přenosky 2 Ω - 60 Ω
doporučená zátěžová impedance > 47 kΩ // 200 pF
rozměry š x v x h 122 x 43,5 x 102 mm
hmotnost 790 g

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting