Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Musical Fidelity MX-VYNL

Audiofriend.cz -  Musical Fidelity MX-VYNL
Audiofriend.cz -  Musical Fidelity MX-VYNL
Audiofriend.cz -  Musical Fidelity MX-VYNL
Audiofriend.cz -  Musical Fidelity MX-VYNL
Audiofriend.cz -  Musical Fidelity MX-VYNL
Audiofriend.cz -  Musical Fidelity MX-VYNL
Dostupnost: do 3 dnů

Nabízené varianty výrobku

Cena:
19.990 Kč
Zvolte variantu:

Musical Fidelity MX-VYNL - plně symetrický gramofonový phono předzesilovač pro přenosky MM / MC. RCA a symetrické XLR vstupy byly navrženy s cílem umožnit připojení dvou gramofomů současně, MX-VYNYL nabízí širokou škálu nastavení vstupní impedance/kapacity pro MC i MM přenosky, přepínání křivky RIAA a RIAA s IEC subsonickým filtrem, volitelné zvýšení zisku +6 dB, umožňuje snadnou úpravu nastavení i při přehrávání a snadné experimentování a laděním najít optimální nastavení pro ideální výsledný projev. MX-VYNL nabízí přesnou korekci RIAA, která umožňuje extrémně přesné výsledky až za 80 kHz - to může znít jako extrémní, ale i nad hranicí 20 kHz je hodně informací,  které potřebují korekci, pokud nejsou korigovány mohou negativně ovlivnit výsledný signál. S mimořádně nízkou úrovní šumu a mimořádnou úrovní přebuditelnosti MX-VYNL pohodlně zvládne i ty nejnáročnější gramofonové přenosky. Rigidní, estetické šasi,  precizní kvalita zpracování. Varianty provedení: černá / stříbrná.

 

Vstupy: 1 x Mini-XLR (RCA) a 1 x pár RCA
Výstupy: 1 x 4V RMS (RCA) a 1 x 8V RMS XLR
Vstupní impedance: MM/MC - nastavitelná -
THD zkreslení: < 0.007% (MM), < 0.01% (MC)
Odstup signál/šum: >101dB (MM), >98dB (MC)
Separate kanálů: < -86dB (MM), < -83dB (MC)
RIAA odezva: RIAA ±0.1dB IEC ±0.1dB
Rozměry komponentu: Š x V x H (mm): 220 x 53 x 215
Hmotnost komponentu: 1,9 kg 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradiční značka Musical Fidelity navrhuje a vyrábí Hi-Fi elektroniku od roku 1982,  pokračuje v tradici a zachovává důraz na stereo, přirozený, autentický zvuk, technickou kvalitu provedení výrobků, vynikající poměr výkonu k ceně. Stále nabízí sortiment legendárních, velmi oblíbených stereo zesilovačů a vynikajících gramofonových předzesilovačů, dále také nabídku v oblasti digitální s nejnovějšími technologiemi DAC převodníků a streamovacích jednotek.

 

 

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting