Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Pro-Ject Debut PRO

Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Audiofriend.cz - Pro-Ject Debut PRO
Dostupnost: do 3 dnů

Cena:
19.990 Kč

Pro-Ject Debut PRO - Jubilejní gramofon vyrobený k 30. výročí společnosti PRO-JECT - jednoduchý, estetický a vysoce kvalitní gramofon se skvělým zvukem za nízkou cenu - osazen přenoskou Pick it PRO, 8,6 ” jednodílné sendvičové rameno z uhlíku a hliníku, přesně vyvážený hliníkový talíř s tlumením TPE, možnost přesného nastavení vertikálního úhlu sledování, poniklovaný hliníkový ložiskový blok, odpružení motoru s vynikajícím tlumením, 3 kovové nožičky s nastavitelnou výškou, řemenový pohon s elektronickou regulací otáček, luxusní povrchová úprava šasi z MDF s osmi vrstvým matným lakem, prémiový polo-symetrický gramofonový kabel, pozlacené konektory RCA, protiprachový kryt je součástí dodávky, ruční vyroba v Evropě.

Speciální volitelné příslušenství je přítlačné závaží se sladěným designem. Record Puck PRO  (1 290 Kč) - Record Puck PRO zajišťuje silný kontakt mezi deskou a povrchem talíře a zároveň odpovídá modernímu a elegantnímu designu Debut PRO. Přítlačné závaží zlepšuje zvukový výkon gramofonu, časování a hloubku prostoru. Proces niklování povrchu zaručuje dlouhou životnost a vynikající funkčnost.

 

8,6" karbon-hliníkové rameno - Debut PRO je osazen jednodílným karbon-hliníkovým sendvičovým ramenem. Karbonová vrstva zaručuje rameni vysokou tuhost, zatímco vnitřní hliníkový tubus přebírá funkci tlumení ramene. Díky této sendvičové konstrukci může rameno dokonale sledovat drážky záznamu. Přenoska - gramofon DEBUT PRO byla ve spolupráci se společností Ortofon navržena speciální přenoska Pick it PRO (typ MM), která přináší živější a pevnější zvuk se širokým dynamickým rozsahem. Kombinace nejlepších komponent a intenzivní poslechové testy jsou klíčem k dosažení toho nejlepšího zvuku. Nastavení vertikálního úhlu sledování a azimutu - Rameno umožnuje přesné nastavení azimutu i vertikálního úhlu sledování (VTA). Výšku ramene lze plynule nastavovat povolením dvou stavěcích šroubů. Tato nastavení nabízí možnost přizpůsobení osazeného ramene výškovým změnám, což rozšiřuje možnosti upgrade přenosky nebo využití různých podložek na talíři gramofonu. Poniklovaný povrch kovových částí - Výsledkem poniklování hliníkových součástí je tvrdý a odolný povrch. Tento proces umožňuje vyrábět velmi kvalitní a udržitelné součásti a vyhýbat se plastům nebo podobným materiálům, které postupem času stárnou. Na CNC velmi přesně frézované díly zaručují nejen dlouhou životnost, ale i moderní, jednoduchý a elegantní design gramofonu Debut PRO. Vždy perfektní rychlost - Elektronická kontrola rychlosti zaručuje nejpřesnější a nejstabilnější rychlost otáčení talíře. Přepínání mezi rychlostmi lze snadno provádět pomocí přepínače a s dodávaným kulatým řemínkem pro 78 otáček za minutu lze také přehrávat šelakové desky. Vylepšený systém zavěšení motoru - Debut PRO je vybaven nově navrženým odpružením motoru. Pokročilá sendvičová technologie několika vrstev tlumení TPE ve spojení s vysokou hmotností, je ideálním řešením pro účinné odpružení a oddělení motoru od šasi. Stabilní a vodorovný - Nový Debut PRO využívá 3 výškově stavitelné těžké kovové podstavy, které zajišťují rovnoměrné umístění gramofonu na jakémkoliv povrchu. Použití pouze 3 podstav zvyšuje stabilitu na nerovném povrchu, protože pro skutečně špičkový zvuk je nezbytné mít gramofon dokonale vyrovnaný. Ocelový talíř s vnitřním tlumením - Nová technologie tlumení TPE (termoplastický elastomer) pomáhá velmi účinně tlumit rezonance, a navíc i zvyšuje hmotnost talíře, protože TPE tlumení, které je instalováno v prstenci na vnitřní straně okraje talíře, vytváří svou pohybovou energií efekt setrvačníku. Výsledkem je mnohem tišší a stabilnější provoz s významně nižšími hodnotami kolísání otáček. Příslušenství - Součástí dodávky je silně stíněný, polo-symetrický phono kabel s nízkou kapacitou a s RCA zakončením, navržený společností Pro-Ject. K dispozici je také protiprachový kryt, papírová nastavovací šablona, jednoduchá váha pro nastavení přítlaku a kulatý řemínek pro přehrávání záznamů rychlostí 78 otáček za minutu.


 • Rychlost: 33 a 45 (78)  rpm (elektronicky)

 • Pohon: Řemínkový - s elektronickou kontrolou rychlosti

 • Přenoska: MM PICK IT PRO (eliptický hrot)

 • Talíř: Tlakově litý hliníkový s vnitřním TPE tlumením (+ plstěná podložka) - průměr 300 mm

 • Hlavní ložisko: vysoce přesná osa z nerez oceli v bronzovém pouzdru

 • Kolísání otáček: ± 0,16 % (rpm 33) / ± 0,14 % (rpm 45) 

 • Odchylka rychlosti: ± 0,4 % (rpm 33) / ± 0,5 % (rpm 45) 

 • Odstup signál / šum: - 68 dB

 • Rameno: 8,6" (efektivní délka 218,5 mm), hmotnost 10 g, jednodílné sendvičové z uhlíku a hliníku

 • Přesah: 18,5 mm

 • Přítlak: 10 - 30 mN

 • Rozměry: 415 (Š) × 113 (V) × 320 (H) mm – s protiprachovým krytem

 • Hmotnost: 6 kg

 • Výstup: RCA


 

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting