Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Dual CS 618Q

Audiofriend.cz -  Dual CS 618Q - černá vinylová dýha
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q - dýha ořech
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q - černý lesklý lak
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Audiofriend.cz - Dual CS 618Q
Dostupnost: do 3 dnů

Nabízené varianty výrobku

Cena:
26.400 Kč
Zvolte variantu:

Dual CS 618Q - gramofon s manuálním provozem, automatickým zvednutím raménka na konci desky, přímým Direct Drive pohonem, použité kvalitní komponenty, vynikající poměr kvalita užitná hodnota / cena.

Šasi - masivní skládaná antivibrační MDF konstrukce s volbou povrchové úpravy buďto černou vinylovou dýhou nebo v klavírním černém laku nebo v přírodní ořechové dýze. Elastomerový pohlcovač vibrací integrovaný uvnitř nožiček. Odnímatelný a polohovatelný plexi kryt proti prachu s kovovými držáky pantů. Talíř - přesný tlakově litý hliník s vnitřním tlumením a hmotností téměř 1,5kg, poskytuje klidnou rotaci a setrvačnou sílu. Těžký a 2,5mm tlustý gumový slipmat DUAL tlumí nežádoucí rezonance. Špičkové talířové ložisko vyráběno podle staré DUAL metody. DUAL exkluzivní vřeteno z kalené oceli v mosazném pouzdře je uloženo uvnitř přímého náhonu, umožňuje použití klampu do hmotnosti až 500g. Rameno - DUAL patentované staticky vyvážené přímé plně kardanové raménko Twin Gimbal: vertikálně a horizontálně upnuté v přesných kuličkových ložiskách. Automatické zvednutí raménka na konci desky. Tlumený zvedáček raménka, nastavitelná přítlačná síla, dynamický Anti-Skating, odnímatelná hlava přenosky (headshell). Pohon - krystalem řízený High End přímý náhon (Direct Drive), bezjádrové induktory, dvojitě stíněné rotorové magnety - eliminace jakýchkoliv rozptylových magnetických polí. Vestavěný vypínatelný předzesilovač, pozlacené RCA konektory s odpojitelným signálovým kabelem, protiprachový plexi kryt, dýhované vysoké antivibrační šasi z husté MDF, tři varianty provedení šasi - černá vinylová dýha / černý lesklý lak / dýha ořech a šest variant přenosky - MM - Ortofon 2M RED / Ortofon 2M Blue / Ortofon 2M black a MC - Ortofon Quintet Red / Ortofon Quintet Blue / Ortofon Quintet Bronze

 


volitelné otáčky RPM 33 / 45 / 78
stabilita otáček < ±0,07 % (DIN WTD)
přenoska - šest variant...
rameno Twin Gimbal Statically Balanced, přímé, efektivní délka 221.5 mm, přesah 19mm
připojení terminál RCA, zlacené konektory, zemnící konektor
rozměry š x v x h 435 x 144 x 367 mm
hmotnost 7 kg
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradiční německý výrobce gramofonů DUAL - historie bádensko-württemberského specialisty na výrobu gramofonů - západoněmecké značky DUAL - se táhne napříč celým 20. stoletím, a to od roku 1900. 121 let prakticky nepřerušené, byť místy trochu turbulentní výrobní historie dělá z této značky jednoho z nejtradičnějších producentů hi-fi techniky v Německu i mimo něj. Díky historické tradici patří DUAL mezi výrobce s největším objemem produkce jak komponentů, tak kompletních gramofonů na světě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting