Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Pioneer N-50AE a N-70AE

Datum: 16.10.2017

Pioneer uvádí dvojici síťových přehrávačů pro náročné posluchače - Pioneer N-50AE a Pioneer N-70AE. Oba využívají výkonných SABRE32 Ultra32 DAC, dvojitých transformátorů a USB-DAC s podporou 2.8/5.6/11.2 MHz DSD, a konečně také plug-and-play připojení HDD/USB-memory pomocí  USB.

Nejvyšší model N-70AE nabízí zpracování signálu pomocí SABRE Ultra32 DAC a tříkomorové stíněné šasi, které vzájemně izoluje analogovou a digitální sekci a eliminuje tak elektromagnetické rušení a přeslechy. Uvedený typ konstrukce má také pozitivní vliv na celkovou tuhost a odrušení jakýchkoli vibrací. Celý přístroj je složený z prémiových součástek jako například zakázkových kapacitorů pro zdroj napájení a soustružených RCA konektorů.

Oba evoluční modely jsou vybavené vestavěným Chromcastem a Spotify Connect, a díky tomu je možné telefonem řídit streaming, zobrazit přebal alba na telefonu i 3,5“ barevném LCD displeji. Streamovaná hudba, stejně jak Tidal a Deezer je snadno dostupná pomocí vlastního ovladače nebo aplikace Pioneer Remote App. Oba modely podporují WiFi dual band a zajístí tedy spolehlivý přenos i ve více zarušených lokacích.

Uživatel může navíc přehrávat i hudbu uloženou na přenosných HDD. Jednoduchým připojením kompatibilního HDD do USB vstupu na zadním panelu obou verzí. Další možností je také použít streamer jako hudební server. Připojené HDD mohou být přehrávány nebo zapisovány s pomocí PC připojeného do stejné sítě a díky tomu je přesun nové hudby z PC do aparatury otázkou několika okamžiků.

 

 

Archiv aktualitcopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting