Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

PrimaLuna - ProLogue Classic Integrated

Audiofriend.cz - PrimaLuna - ProLogue Classic
Audiofriend.cz - PrimaLuna - ProLogue Classic
Audiofriend.cz - PrimaLuna - ProLogue Classic
Audiofriend.cz - PrimaLuna - ProLogue Classic
Audiofriend.cz - PrimaLuna - ProLogue Classic
Audiofriend.cz - PrimaLuna - ProLogue Classic
Dostupnost: 2 - 20 dnů / dle provedení

Nabízené varianty výrobku

Cena:
49.000 Kč
Zvolte variantu:

PrimaLuna - ProLogue Classic Integrated k poslechu v Audiofriendu. Integrovaný elektronkový zesilovač, navazující na legendární zesilovač Prologue One s možností osazení výkonovými elektronkami EL34 nebo KT88.

Nová generace integrovaných zesilovačů Classic je nejnovější verzí originálních, vysoce kvalitních, prvních cenově dostupných a velmi oblíbených modelů PrimaLuna. Opět je ručně letovaná technologií point-to-point, opět je použit toroidní napájecí transformátor a zapouzdřené, zakázkové výstupní transformátory, keramické objímky pro elektronky, regulátor hlasitosti ALPS, kondenzátory Nichicon a Solen, usměrňovací diody super-fast Philips, masívní zlacené terminály RCA i repro. Delší životnost citlivých komponentů je opět zajištěna pomocí obvodu SoftStart™. Inovovány byly obvody Adaptive AutoBias – kde jednoduchým použitím přepínače může uživatel zvolit optimální provoz pro elektronky EL34 nebo KT88. AutoBias zároveň neustále nezávisle monitoruje a nastavuje optimální pracovní body pro každou elektronku. Zároveň je zde použit rozsáhlý stupeň ochrany výstupních obvodů, tzv. +B relé , chránící výstupní transformátory, rezistory a vysoko napěťový napájecí zdroj v případě, že některá z elektronek začne selhávat. Stejně jako u serie Premium, jsou zde použity obvody PTP™, chránící napájecí transformátor a OTP™, přinášející ochranu výstupním transformátorům. Skříň je pokryta 5 vrstvami ručně leštěného laku s černým nebo stříbrným čelním panelem a ochrana elektronek je lehce odnímatelná. Základní set je dodáván s elektronkami EL34, dále je možné k zesilovači objenat sadu elektronek KT88. Dvě varianty provedení- černý nebo stříbrný přední panel.

Výkon 2 x 35 W EL34 / 2 x 40 W KT88
Frekvenční rozsah 10 Hz  –  65 kHz +/- 3 dB
Zkreslení THD 0,25 % při 1 W, méně jak 1 % při plném výkonu
Odstup signál šum 89 dB
Vstupní impedance 65 kOhm
Vstupní citlivost 265 mV
Maximální zisk 37 dB
Vstupy 4 x linkový
Výstupy reprosoustavy - terminály pro 4 nebo 8 Ohm
Použité elektronky 2 x 12AX7, 2 x 12AU7, 4 x EL34 nebo KT88
Hmotnost 17 kg
Rozměry š / v / h 280mm x 190mm x 395mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting