Tel.: +420 731 022 392 | info@audiofriend.cz

» Navigace stránky
» Obsah stránky

Audiomods Serie 5 Standard Arm / 5-pin

Audiofriend.cz - Audiomods Serie 5 Standard
Audiofriend.cz - Audiomods Serie 5 Standard
Dostupnost: na dotaz

Nabízené varianty výrobku

Cena:
24.990 Kč
Zvolte variantu:

Audiomods Serie 5 Standard Arm 5-pin - 9" rameno, nastavení VTA, stříbrná kabeláž, zakončeno 5-pin Cardas konektorem, varianty provedení stříbrný mat / stříbrný lesk + volitené zlacené závaží.

 

Audiomods - zakázková ramena s nastavitelným VTA. Firmu Audiomods představuje především Jeff Spall, který toužil vyrobit dokonalé gramofonové raménko. Jako základ si vybral rameno RB300 anglické firmy Rega, vyznačující se jednoduchým nastavením. Zároveň se snažil zdokonalit všechny neduhy původního raménka. Použil původní profil trubky, ale v stříbřeném provedení s navrtanými otvory, pro odstranění nežádoucích vibrací. Uvnitř jsou vedeny stříbrné kabely v ochranné trubici, aby nedošlo ke kontaktu z kovem ramene. Jsou zde použity nové dokonalé horizonkální ložiska a rovněž nastavení antiskatingu je zcela změněné pomocí protizávaží. Co je zde však zcela navíc, proti původnímu ramenu je dokonalé nastavení VTA, tedy nastavení ramena ve vertikálním směru, které ramena Rega zcela postrádají. Způsob nastavení VTA je zcela dokonalý u modelu Serie 5 Micrometer pomocí mikrometru v rozsahu 10 mm a jeho zajištěním fixačním šroubem. Pro osazení přenosek různých typů se s ramenem dodávají kovové čtvercové podložky rozdilných hmotností. Jsou dodávána dvě protizávaží o různé hmotnosti, aby se daly osadit přenosky rozdílných hmotností. Rovněž je dodávána kompletní sada šroubů, podložek a matic pro různé typy přenosek. Každé rameno je samostatně očíslováno a zabaleno v dřevěné krabici. Na objednávku je možno trubku a kabel upravit v kryogenním prostředí. Dle testú, kterými zatím rameno prošlo je zvukově i technicky na urovní nejlepších ramenek, které se v současné době vyrábějí.

Soubory ke staženícopyright (c) 2008 Audiofriend.cz | Internetový marketing pro eshop Audiofriend.cz zajišťuje Zdeněk Hrabálek.
webdesign: CZ-Online Webdesign  |  internet shop: LimeShop  |  webhosting: CZ-Hosting